← Înapoi

in the middle of the night..

De ceva vreme ma trezesc cu dureri la ceafa sau maini amortite. Explicatia e simpla: fi-mea se muta mai tot timpul prin pat si evident ma sacrific sa-i fac loc. Ea nu mai doarme in patutul ei de pe la 6 luni, e mai bine cu mami si cu tati.

Am facut niste poze cu inflarosu sa va arat si voua cum dormim noi noaptea; stati linistiti, nu ma plang..
← Înapoi la arhivă 🎲 Alt articol random