Sunt la vârsta la care, dacă ar fi să aleg o femeie, aș alege-o pe aia care îmi provoacă erecție în primele 5 secunde.
Vă explic imediat.
Discut frecvent cu un amic divorțat care se lovește de diverse tipuri de femei, nu intrăm în detalii sau gusturi. După multe experiențe, a tras concluzia că ar vrea sa se combine cu tipa cea mai modestă dintre toate, chiar dacă nu e bombă sexy.
Bă.. așa o fi, nu am de unde să știu.
Dar evident că îmi pun întrebarea ce aș alege eu daca aș fi într-o astfel de situație.
Aș alege strict dpdv sexual. Poa să fie ultima panaramă, urâtă, prea batrână / prea grasă etc. Dacă îmi provoacă cheful ăla nebun de sex și perversiuni - ea e aleasa, nici nu știu cum ar trebui să arate sau câți ani să aibe. Atenție! nu mă combin la modul ăla, ci doar ne întâlnim / petrecem ocazional timp împreună. Mai dormim unul la celalalt, ieșim la munte/cafele dar fără obligații. Dacă nu vrea - caut mai departe.
Poate vă întrebați de ce aș face o astfel de alegere.
Exact cum vă spuneam, sunt la vârsta aia. Poate peste 5 ani voi alege complet diferit..