← Înapoi

Dialog cu un manelist

- oooo, ce faci bai ? De unde vii ?

- Am fost la minion (aka Mignon Bistro)

- La million (Million Dollar) ? marfa acolo, si mie imi place; cat si spart ?

- nu mult, vro 50 de lei..

- pfff, eu cand merg in million las cate 10 milioane cel putin; canta cineva ?

- Nu mane, erau mp3-uri ca de obicei..

- Ce aiurea, de cate ori merg acolo canta mereu cineva, Salam... (a mai enumerat cateva nume dar nu-i tin minte); cel putin cand e salam e rupere..

- mane, ma cam grabesc, mai vorbim !

- da da, poate ne gasim prin million !

- cu siguranta !
← Înapoi la arhivă 🎲 Alt articol random